top of page
photo2.jpg
Fotografování v ateliéru

Fotografování v ateliéru až pro 1 osobu nebo párové focení s celkovou proměnou vizáže a celkovým časem v ateliéru 2 hodiny.   4000 Kč

Having Fun

Focení v ateliéru až pro 2 osoby (modelky) s celkovou proměnou vizáže a celkovým časem v ateliéru 3 hodiny.   7000 Kč

Společné fotografování
Group Photo in Photo Booth
Rodinné focení

Focení v ateliéru až pro 3-4​ osoby (modelky) nebo rodinné focení s celkovou proměnou vizáže a celkovým časem v ateliéru 3-4​ hodiny.   8000 Kč

Woman with Black Hat
Fototest

Focení v ateliéru pro jednoho modela/ku. Celkový čas je cca 4 hodiny. Následně získáte vybrané a vyretušované fotografie do svého portfolia.   7000 Kč

Jak probíhá fotografování?

1

Objednáte si voucher na míru

Jednoduše si sestavíte vlastní focení na míru. Rádi vás vyfotíme v exteriérech, upravíme libovolný počet fotografií, či vás třeba i 3x jinak nalíčíme. Jen vy sami rozhodnete o formě vašeho focení.

2

Domluvíme si termín

Dle vámi navolené konfigurace voucheru si s vámi domluvíme termín tak, aby bylo focení technicky možné provést a zároveň vám časově vyhovovalo pro ten nejlepší výsledek z focení.

3

Dorazíte na smluvené místo

Na vaše focení již budou připraveny naše skvělé vizážistky a hairstylistky, které po konzultaci s vámi provedou líčení na té nejvyšší úrovni a připraví vás tak na focení.

4

Nafotíme spoustu fotek

Profesionální fotograf s vámi nafotí až několik tisíc fotografií, provede vás celým focením, poradí s pózováním a vytvoří tak fotoset pro další výběr fotografií pro úpravu.

5

Postprocesing

Veškeré vybrané fotografie přebírá grafický specialista, který odstraní i tu nejmenší nedokonalost a doladí tak celé dílo k tomu nejlepšímu výsledku.

6

Zašleme finální fotky

Veškeré upravené fotky obdržíte elektronickou formou, jejich počet si lze určit i v rámci voucheru, případně i po skončení focení. Výsledný počet fotogtafií tak záleží na vás!

New models

Information

Photo studio
Photo studio
press to zoom
Models
Models
press to zoom
Fitness modeling
Fitness modeling
press to zoom

Contact us

Art director

Adéla Bergen

+420 607 404 202

info@stillmodels.com

modelingová agentura praha, modelingové agentury praha, fotoateliér, modeling praha, modeling

bottom of page