top of page
Ateliér agentury
Fotografování v ateliéru

Fotografování v ateliéru až pro 1 osobu nebo párové focení s celkovou proměnou vizáže a celkovým časem v ateliéru 2 hodiny.   6000 Kč

Společné focení

Focení v ateliéru až pro 2 osoby (modelky) s celkovou proměnou vizáže a celkovým časem v ateliéru 3 hodiny.   8000 Kč

Společné fotografování
Rodinné focení
Rodinné focení

Focení v ateliéru až pro 3-4​ osoby (modelky) nebo rodinné focení s celkovou proměnou vizáže a celkovým časem v ateliéru 3-4​ hodiny.   9000 Kč

Model Fototest
Fototest

Focení v ateliéru pro jednoho modela/ku. Celkový čas je cca 4 hodiny. Následně získáte vybrané a vyretušované fotografie do svého portfolia.   9000 Kč

Jak probíhá fotografování?

1

Objednáte si voucher na míru

Jednoduše si sestavíte vlastní focení na míru. Rádi vás vyfotíme v exteriérech, upravíme libovolný počet fotografií, či vás třeba i 3x jinak nalíčíme. Jen vy sami rozhodnete o formě vašeho focení.

2

Domluvíme si termín

Dle vámi navolené konfigurace voucheru si s vámi domluvíme termín tak, aby bylo focení technicky možné provést a zároveň vám časově vyhovovalo pro ten nejlepší výsledek z focení.

3

Dorazíte na smluvené místo

Na vaše focení již budou připraveny naše skvělé vizážistky a hairstylistky, které po konzultaci s vámi provedou líčení na té nejvyšší úrovni a připraví vás tak na focení.

4

Nafotíme spoustu fotek

Profesionální fotograf s vámi nafotí až několik tisíc fotografií, provede vás celým focením, poradí s pózováním a vytvoří tak fotoset pro další výběr fotografií pro úpravu.

5

Postprocesing

Veškeré vybrané fotografie přebírá grafický specialista, který odstraní i tu nejmenší nedokonalost a doladí tak celé dílo k tomu nejlepšímu výsledku.

6

Zašleme finální fotky

Veškeré upravené fotky obdržíte elektronickou formou, jejich počet si lze určit i v rámci voucheru, případně i po skončení focení. Výsledný počet fotogtafií tak záleží na vás!

New models

Information

Contact us

Art director

Adéla Bergen

+420 607 404 202

info@stillmodels.com

modelingová agentura praha, modelingové agentury praha, fotoateliér, modeling praha, modeling

bottom of page