top of page

Jak probíhá fotografování?

1

Objednáte si nabídku na míru

Jednoduše si sestavíte vlastní focení na míru. Rádi vás vyfotíme v exteriérech, upravíme libovolný počet fotografií, či vás třeba i 3x jinak nalíčíme. Jen vy sami rozhodnete o formě vašeho focení.

2

Domluvíme si termín

Dle vámi navolené konfigurace voucheru si s vámi domluvíme termín tak, aby bylo focení technicky možné provést a zároveň vám časově vyhovovalo pro ten nejlepší výsledek z focení.

3

Dorazíte na smluvené místo

Na vaše setkání v Praze je fotoateliér už připraven, také naše skvělé vizážistky a hairstylistky, které po konzultaci s vámi provedou líčení na té nejvyšší úrovni a připraví vás tak na focení.

4

Nafotíme spoustu fotek

Profesionální fotograf s vámi nafotí až několik tisíc fotografií, provede vás celým focením, poradí s pózováním a vytvoří tak fotoset pro další výběr fotografií pro úpravu.

5

Postprocesing

Důkladně vybrané fotografie přebírá grafický specialista, který následně odstraní i tu nejmenší nedokonalost a doladí tak celé dílo k tomu nejlepšímu výsledku, třeba pro modeling.

6

Zašleme finální fotky

Veškeré upravené fotky obdržíte elektronickou formou, jejich počet si lze určit i v rámci voucheru, případně i po skončení focení. Výsledný počet fotogtafií tak záleží na vás!

New models

Information

Contact us

Art director

Adéla Bergen

+420 607 404 202

info@stillmodels.com

modelingová agentura praha, modelingové agentury praha, fotoateliér, modeling praha, modeling

bottom of page